HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Yeni Ortabayır, Rahat Kazandı.

Yeni Ortabayır, Rahat Kazandı.
Yeni Ortabayır 3- Kireçburnu : 0
İstanbul 2. amatör lig 12. grupta Yahya Kemal Stadı'nda Kireçburnu spor'u konuk eden Yeni Ortabayırspor 3-0 lık galibiyetle sahadan ayrıldı. Karşılaşmayı Ömer Gülhan, Ufuk Ünaldı, Erman Beyhan hakem üçlüsü yönetti.

Karşılaşmada rakibine göre daha etkili bir oyun ortaya koyan Kağıthane temsilcisi, yakaladığı pozisyonları golle sonuçlandırınca rahat bir galibiyete imza attı. Yeni Ortabayırspor'a galibiyeti getiren goller Sezer Özağaç (2) ve Taha Aydıner'den geldi. Karşılaşma da Yeni Ortabayırspor Semih Mermer ile bir de penaltı atışından yararlanamadı.
Yeni Ortabayır Teknik Direktörü Orhan Delioğlu "Bu sezon ağırlıklı olarak genç bir takımla sahada mücadele ediyoruz. Bildiğiniz gibi U17 yaş grubumuz sezonu şampiyonlukla kapattı. Bizde hem çocuklarımızın sezonu boş geçirmeyerek maç tecrübelerinin artması, hem de yeniden A takım olarak liglerde yer almak için bu sezon bir başlangıç yaptık. 2010 yılında 1. Amatör ligden düştükten sonra bugüne kadar A takımda liglerde yer almamışız. Hedefimiz geleceğin takımını oluşturmak. Kendi çocuklarımızla A takımlarda boy gösterip önümüzdeki 3 yıl içinde devamlılık arz eden bir yükselişe geçmek istiyoruz. Bu sezon için iddialıyızdiyemem. Ama maçlarımızı çıkıp oynayacağız, sonucunu hep birlikte göreceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.