HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

YAVRU KARTALLARDAN TEK ATIŞ.

YAVRU KARTALLARDAN TEK ATIŞ.
İstanbul U-14/B Gençler ligi 10. Grupta 9. Haftamüsabakasında Sefaköy Kartalspor kendi sahasında konuk ettiği Bağcılar Cemspor'u tek golle geçerken İstanbul Konya karşısında aldığı hükmen galibiyetten sonra ilk kez hanesine 3 puan daha yazdırmayı başardı. 

Sefaköy Kartal sahasında ligin 9.Haftası Sefaköy Kartalspor, Bağcılar Cemspor takımları karşılaştı karşılaşmayı Selçuk Certel yönetti.
Ev sahibi takım Sefaköy Kartalspor ikinci yarıda İlhanın attığı golle karşılaşmayı 1-0 kazanarak ligdeki ikinci galibiyetini aldı ve puanını 6'ya çıkarmış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.