HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

YAVRU KARTALLAR KENDİ SAHASINDA MAĞLUP

YAVRU KARTALLAR KENDİ SAHASINDA MAĞLUP
Sefaköy Kartal : 0 - Gürzaferspor : 2
İstanbul U-14/B Gençler ligi 10.Grupta Sefaköy Kartalspor ile Gürzaferspor takımları Sefaköy Kartal sahasında karşı karşıya geldiler.


Ligin 6.Haftasında oynan maçı Cemal Nair yönetti. Maçın başlama düdüğünden itibaren kıyasıya mücadeleyle geçen maçın başından sonuna kadar iki takım da atak futbol sergiledi.

İlerleyen zamanda biraz daha oyuna ağırlığını koyan misafir takım Gürzaferspor, Yunus ve Emiralp'in attığı gollerle sahadan 2-0 galip ayılırken üç puanı da alan takım oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.