HAZIRLIK MAÇLARI

1 Şubat 2017 Çarşamba

Veysel Yaman Kireçburnu İle Anlaştı.

Veysel Yaman Kireçburnu İle Anlaştı.
TFF Kadınlar 1. Ligi ekiplerinden Kireçburnu Spor, tecrübeli Teknik Direkör Veysel Yaman ile anlaştı.
Geçtiğimiz hafta Teknik Direktör Şenol Doğan ile yollarını ayrılan Kireçburnu yönetimi Kadın Futbol takımının başına tecrübeli Teknik Direktör Veysel Yaman'ı getirdi.  Bu sabah kulüp binasında bir araya gelen Kulüp Başkanı Yaşar Kalender ve Teknik Direktör Veysel Yaman her konuda anlaşarak el sıkıştılar.


Daha önce Günyamaç ve Levent Spor'da yıllarca görev yapan tecrübeli hoca, Sportif Direktör olarak dışarıdan destek verdiği Kilyos ve Yeni Levent Konaklar takımları ile şampiyonluklar yaşadı. Yeni Levent Konaklar Kadın takımının kurulmasında da bir hayli mesai harcayan Veysel Yaman, ligde zor günler yaşayan Kireçburnu kadın takımının başarısı için çalışacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.