HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Uzunköprü - Tuna Maçında Gol Sesi Çıkmadı.

Uzunköprü - Tuna Maçında Gol Sesi Çıkmadı.
İstanbul'un üst liglerde görmeye alıştığı Bayrampaşa temsilcisiTuna Spor Bölgesel Amatör Lig 12, grupta 19. hafta mücadelesinde Uzunköprüspor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı İstanbul bölgesi hakemlerinden Recep Buğra, Erhan Tuna, Ozan Bekar hakem üçlüsü yönetti.

İki takımın karşılıklı ataklarıyla dengede giden maçın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlandı. İkinci yarısı da oldukça çekişmeli geçen maçta Tunaspor'un atağında top direkte patladı. Hemen ardından gelişen Uzunköprü atağında Tunaspor ceza alanı içinde tartışmalı denecek pozisyonda penaltı kararı çıktı. Ancak Uzunköprülü oyuncunun penaltı atışını kaleci Hüseyin Balcı kurtardı. Uzunköprü'nün bir vuruşunda da Tuna defansı topu çizgiden çıkararak gole izin vermedi. Maçın geri kalan bölümünde iki takımda gol yollarında etkisiz kaldı ve müsabaka başladığı gibi golsüz eşitlikle tamamlandı.


STAD : Ergene Şehir Stadı
HAKEMLER : Recep Buğra, Erhan Tuna, Ozan Bekar
UZUNKÖPRÜ : Ahmet Pekgöz, Tugay Sülün, Savaş Orak, Emrah Kaya, Onur Atik, Yunus Emre Kabak, Ayhan Gençtürk, Burak Abay, James Chidumaga Ugwuoke, Serhat Görmen, Uğurcan Köse
YEDEKLER : Tolga Bayraktar, Emre Gündüz, Hüseyin Irmak, Serhat Özpehlivan, Ali Badra Keita, Emircan Tuna, Atakan Serin
TEKNİK DİREKTÖR : Mustafa Ülkü
TUNASPOR : Hüseyin Balcı, Uğur Oralı, Ümit Özen, Mustafa Koçak, Abdurrahman Elyesa, Mehmet Zengin, Emin Dilber, Murat Davutoğlu, Mehmet OZan Arslanağız, Muhammet Raşit Yöndem, Serdar Rahman Bilik
YEDEKLER : Berk Soljin, İsmail Yılmaz, Mehmet Topçu, Ergun Vezir, Seray Emlek, Enes Yanova
TEKNİK DİREKTÖR : İlhan Yıldız

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.