HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

ÜCRETSİZ BESYO (BEDEN EĞİTİMİ SPOR OKULLARI) KURSLARI BAŞLADI.

ÜCRETSİZ BESYO (BEDEN EĞİTİMİ SPOR OKULLARI) KURSLARI BAŞLADI.
Küçükçekmece Belediyesi Spor Okulları Ücretsiz BESYO (Beden Eğitimi Spor Okullar) Kursları Başladı.

Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Bölümlerinde yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrencilerimizin, Üniversitelerin Özel Yetenek Sınavlarına hazırlamak amaçlı kurulan bir kursumuzun kayıtları başladı.

Başvurular için, 1 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ile Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün oluşturulan Spor Okulları kayıt Masası ve başvuru noktalarına teslim edilebilir.

BİLGİ İÇİN: 444 4 360 Dâhili 7996-7997

BAŞVURU MERKEZİ: Küçükçekmece Belediye Başkanlık Binası A Kapısı Spor kayıt masası müracaat edebilirler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.