HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

Türk Futbolu Yeni "Yıldız"ını Buldu.

Türk Futbolu Yeni "Yıldız"ını Buldu.
İstanbul Güngören spordan Beşiktaş'a
3.5 sezondur İstanbul Güngören spor formasını giyen 2004 doğumlu Burak yıldız gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmiş ve süper lig takımları tarafından takip edilmeye başlanmıştı.

Bir çok takımla adı anılan İstanbul Güngörenspor'un parlayan yıldız'ı transferin son günü iki kulübün anlaşmasıyla resmen Beşiktaş'lı oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.