HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

Tüfad İstanbul Şubesi Tüm Kulüplere ve Antrenörlere Başarılar Diledi.

Tüfad İstanbul Şubesi Tüm Kulüplere ve Antrenörlere Başarılar Diledi.
Bu hafta sonu oynanacak olan Süper Amatör Lige yükselme play-off maçları ve Bölgesel Amatör Lige yükselmek için başlayacak olan Klasman ligi öncesinde Tüfad İstanbul Şubesi bir açıklama yaparak tüm antrenörlere başarılar diledi.
Tüfad İstanbul Şubesi adına açıklama yapan Başkan Halit Önsen "2016-2017

sezonu ligleri adım adım sonuçlanıyor. İstanbul'un en önemli liglerinden olan Süper Amatör ligde grup müsabakaları son buldu. Burada klasman ligi oynama başarısı gösteren 20 güzide kulübümüz ve bunların ve bizim sahadaki temsilcilerimiz antrenörlerimiz zor bir maratonun son metrelerini koşacaklar. Tüm antrenörlerimize fair play çerçevesinde geçen bir sezonun sonunda başarı dileklerimizi iletiyoruz. 
Aynı zamanda hafta sonu Süper Amatör lig için play-off maçlarına çıkacak olan takımlarımızın başında yer alan antrenörlerimize de bol şans ve başarı dileklerimizi iletiyoruz. Statü gereği bu arkadaşlarımız takımlarının başında tek maç usulü bir eleme müsabakası oynamak zorunda kalıyorlar. Ancak 90 dakika sonunda bu büyük ailenin birer ferdi olduklarını unutmadan kaybedenin kazananı tebrik ettiği ve kardeşçe dostça biten bir müsabaka diliyoruz. Tüm takımlarımıza ve Antrenörlerimize hafta sonu çıkacakları zorlu mücadelenin sonunda fair play ve dostluğun kazanması dileklerimizle başarı dileğimizi yeniliyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.