HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

Tüfad İstanbul 2005 Doğumlular Karması Oluşturuyor

Tüfad İstanbul, 2005 Doğumlular Karması Oluşturuyor
Tüfad İstanbul şubesi Nisan ayında Antalya’da gerçekleştirilecek olan 2005 doğumlular futbol turnuvasında temsil etmek üzere İstanbul il karmasını oluşturuyor.

2005 doğumlular İstanbul karması Oluşturuluyor:
Türkiye Futbol Antrenörleri derneği genel merkezi Tüfad nisan ayında Antalya’da Tüfad Türkiye 2005 doğumlular futbol turnuvası düzenliyor.

Tüfad İstanbul şube başkanlığı da bu turnuvada İstanbul ilini temsil edecek olan İstanbul 2005 doğumlular karmasını oluşturuyor.

Bu sebeple İstanbul Amatör spor kulüplerinin alt yapılarında görev  yapan futbol antrenörlerinin  2005 doğumlu yetenekli futbolcularının isimlerini aşağıda belirtilen  Tüfad İstanbul şubesi yönetim kurulu üyelerine bildirilmeleri  isteniyor.

Hasan Aslan: 0532 403 48 47 / Cem Çalışkan:0532 575 51 28

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.