HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

TRANSFER'DE BALKAN RÜZGARI.

TRANSFER'DE BALKAN RÜZGARI.
İstanbul Balkanspor İstanbul 2.Amatör lig’de başarılı olmak ve lige damga vurmak için kolları sıvadı. Bir süredir sessiz sedasız transfer çalışmalarını sürdüren İstanbul Balkanspor 26 oyuncu ile anlaşarak sezonun transfer bombalarını patlattı.

İstanbul 2.Amatör liginde yeni sezonda kadrosunu sil baştan yenileme çalışmalarına dün yaptığı 26 futbolcu transferle başlayan İstanbul Balkanspor, kadrosunu kaliteli oyunculardan oluşturacak. Mavi -beyazlı ekip, takımın başına Teknik Direktör olarak Ali Zeki Yılmaz, yardımcı hoca Bülent Uzun ve kaleci hocası Kazım Kandilci anlaşmasının ardından transfer şovuna başladı. Transfer çalışmalarına Futbol Şube sorumlusu Kemal Can'ın raporu doğrultusunda hareket eden Mavi -beyazlılar dün akşam kulüp lokalinde Başkan Rıdvan Vatansever, Futbol Şube sorumlusu Kemal Can veKulüp Müdürü Fahrettin Cansen katıldığı imza töreninde 26 yeni oyuncu sözleşme imzalayarak kadrosuna kattı. 


İstanbul Balkanspor Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever,"2016-2017 Futbol sezonuna üç hoca ve 26 oyuncu transfer yaparak güçlü bir takım kurduk. Yaptığımız yeni transferlerle daha iyi ve daha güçlü bir takım olduğumuza inanıyorum. Amacımız bu sezon rakiplerimize hiç puan vermeden namaglûp olarak şampiyon olmak. Ben teknik kadroya ve tüm futbolcularımıza güveniyorum."dedi.


Futbol Şube sorumlusu Kemal Can 'da yaptığı açıklamasında, "Teknik Direktör Ali Zeki Yılmaz ile birlikte ince eleyip sık dokuyarak bizleri şampiyonluğa taşıyacak yarı yolda bırakmayacak tecrübesi ve deneyimli oyunculardan oluşan daha kaliteli bir takım kurduk. Küçükçekmece ve Balkanspor'a gönül vermiş insanların bu sene çok daha farklı ve zevk alacakları bir takım izleyecekler. Şampiyonluk için mücadele edeceğiz ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu sene bu ligin şampiyonu İstanbul Balkanspor olacaktır ve hakkettiği yerlere gelecektir. Herkes için hayırlısı olur inşallah sporseverlerin bizleri yalnız bırakmamalarını arzu ediyorum" dedi.


Teknik Direktör Ali Zeki Yılmaz "Takım sezona hazır bir görüntü sergiliyor fakat disiplini elden bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz. Zorlu geçecek bu sezon da herkes gibi bizde iddialıyız. 2016-2017 Futbol sezonuna kendilerini kanıtlamış bir birinden değerli oyuncular takviye yaparak güçlü ve bizleri şampiyonluğa taşıyacak olan yeni bir takım kurduk. İstanbul Balkanspor çok koşan, istekli, hedefi olan futbolculardan oluşan bir takım olsun amacındayız. Oynadığımız futbol izleyene zevk versin istiyoruz. Kadromuza güveniyorum. Önümüzde uzun bir maraton var. Moral ve motivasyonumuzu yüksek tutup sezonu en iyi şekilde ligi şampiyonlukla tamamlayacağımıza inanıyorum. Sınırlı imkanlarla gerçekleştirdiğimiz mücadelemizi en iyi şekilde sürdüreceğiz" diye konuştu.


2016-2017 Futbol sezonunda İstanbul Balkanspor başarıya taşıyacak yeni Teknik ekip ve oyuncular şöyle 
Teknik Direktör-Ali Zeki Yılmaz, Teknik Direktör yardımcısı Bülent Uzun, Kaleci Hocası Kazım Kandilci Futbolcular, Serdar Reçper–İstanbul Balkanspor, Servet Aydın-Merkez Kayaşehir, Şafak Kara-İhsaniyespor, Mesut Peycmisafa-Halkalıspor, Sezer Özgündüz-Şafak 76, Şahin Kaan-Gültepe Özgençlik, Serhat Karaca- İstanbul Balkanspor, Ali Çelik-İzzettinspor, Mujdat Güler-Kanarya Azimspor, Atakan Kaş-Bollucaspor, Nurrullah Güngör-Yeşilkentspor, Muhammet Sadi-Karsspor, Şafak Yalçın-Söğütlüçeşmespor, Sercan Çalık-Çatalca Çiftlikköy, Selim Şahin- İstanbul Balkanspor, İlker Erdem-Halkalıspor, Sercan Ek-Kanarya Azimspor, Halit Aybar-Söğütlüçeşmespor, Uğur Demirbaş-B.Olimpikspor, Mesut İlhan-İhsaniyespor, Emrah Polat-B.Gümüşhanspor, Berkay Yaşa-Sultanmuratspor, Can Demir Kağıthanespor, Okan Yıldırım –İstanbul Balkanspor, Abdurrahman Duyar-B.Olimpikspor, Telat Akyıldız-İhsaniyespor, Recep Sevinc-Kanarya AzimsporHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.