HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

Tophane Tayfun Bir Varmış, Bir Yokmuş

Tophane Tayfun Bir Varmış, Bir Yokmuş
U14/B ligi 6. grupta mücadele eden Tophane Tayfun 5 hafta sonunda aynı puanla alt sıralarda yer aldığı Filizspor ile Sefaköy Kartal sahasında karşılaştı.
Ligde bir türlü istediği istikrarı yakalayamayan Tophane Tayfun U14 takımı Filizspor karşısında kritik bir galibiyet alırken, üst üste ikinci maçtan galibiyetle ayrılmanın da keyfini yaşadı.

Maçın başından sonuna kadar üstünlüğü elinden bırakmayan konuk ekip, Tophane Tayfunspor yakaldığı gol pozisyonları gole çevirerek müsabakayı 2-0 kazandı.
Filizspor: Semih, Barış, Erdem, Doğukan, Mehmet, Muhammet, Oğulcan, Kenan, Ahmetcan, Mustafa, Ömercan, Eray, Barış, Emir, Fatih, Cevat.

Tophane Tayfunspor: Yasir, Serkan, Gani, Kahraman, Ahmet celep, Sidar, Ferit, Alper, Emir, mert, Volkan, Eyüp, Murat, Batuhan, Ahmet Aydın, Taner, Berkay, BeratHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.