HAZIRLIK MAÇLARI

20 Şubat 2017 Pazartesi

TEPEBAĞ KÜLTÜR TÜRKİYE FİNALLERİNDE

TEPEBAĞ KÜLTÜR TÜRKİYE FİNALLERİNDE
TEPEBAĞ KÜLTÜR : 4 - AVCILAR BELEDİYE : 0
U 17 Türkiye Şampiyonası 1.Tur final maçında Zeytinburnu temsilcisi Tepebağ Kültürspor tam bir taktik savaşı şeklinde geçen maçta Avcılar Belediyespor’u ikinci yarıdaki etkili oyunuyla 4-0 mağlup ederek Türkiye Şampiyonasında oynamaya hak kazandı.


Bağcılar Mahmutbey Stadı’nda oynanan maçta ilk yarıda kemik sesleri havada uçuştu. Kıran kırana geçen ilk yarıda tek gol Tepebağ Kültür’den geldi.
Zeytinburnu temsilcisi 21. dakikada Salih Deniz’in golüyle soyunma odasına 1-0 önde gitti.
İkinci yarıda beraberliği yakalamak isteyen Avcılar Belediyespor ikinci golü kalesinde gören taraf oldu.
Tepebağ Kültür 44. dakikada Eray Yılmaz’ın attığı golle skoru 2-0 yaptı.
55. dakikada Yunus Gönenç’le 3-0 öne geçen Zeytinburnu temsilcisi iyice rahatladı. 66. dakikada Nurullah maçın skorunu ilan etti: 4-0.
Bu sonuçla Tepebağ Kültür Türkiye finallerinde oynamaya hak kazanırken rakibine elenen Avcılar Belediyespor da 2.Tur final maçında Özalibeyköyspor’un rakibi oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.