HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

TELSİZ’DE BAYGIN DEVRİ

TELSİZ’DE BAYGIN DEVRİ
İstanbul 2. Amatör lig takımlarından Zeytinburnu Temsilcisi Telsizspor'da sportif direktörlük görevine Ömer Baygın getirildi.

Bu sezon 2. Amatör lig 8. grupta mücadele edecek olan Telsiz Spor'sa deneyimli çalıştırıcının yeni sezonda futbol takımı ile yönetim arasında köprü görevi yapacağı, teknik sorumlu Sertan Kalyoncu’ya da destek vereceği ifade edildi. Yeni sezonda kadrosunu Ömer Baygın’la güçlendiren Telsiz yönetiminin 1. Amatör Kümeye çıkmak için kesenin ağzını sonuna kadar açtığı kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.