HAZIRLIK MAÇLARI

15 Şubat 2017 Çarşamba

TEKNİK DİREKTÖR ALPASLAN İPEK GELİCEK TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEĞİNİ AÇIKLADI...

1975 Doğumlu Alt yapılarda ve A takımlarda teknik direktörlük yapmış,geçmişinde Bjk Alt yapısında yetişmiş A takım düzeyinde birçok takımda görev yapmış olan Alpaslan İpek ; teknik direktörlük için gelecek tekliflere açık olduğunu söyledi.
Teknik direktörlük görevine BJK Futbol okullarında başlayan, daha sonra Çeliktepe'de hem alt yapılarda, hem de A takımda Ahmet Bülent Özsoy'un yardımcısı olarak görev yapan Alpaslan İpek buradan Kuştepe,Gürsel ve Kağıthane Spor'da alt yapı antrenörlüğü yaptıktan sonra, Halide Edip Adıvar'ın A takımda Süper Amatör'e çıktığı sezonda teknik direktörlük görevlerinde bulunmuştur. Olgun karakteri ve saygın kişiliğiyle övgüyü hak eden, altyapılarda ve A takımlarda önemli başarılar ve tecrübeler elde etmiş olan Alpaslan İpek'e Türk futboluna bundan sonra yapacağı katkıların devamını ve  görev yapacağı yeni takımında da başarılarının devamını dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.