HAZIRLIK MAÇLARI

13 Şubat 2017 Pazartesi

Süper Amatör'ün Yeni Takımları da Belli Oldu.


Süper Amatör'ün Yeni Takımları da Belli Oldu.
İstanbul amatör camiası hafta sonu Play-Off maçlarına kilitlendi. Hafta sonu oynanan Süper Amatör'e yükselme play - off maçları sonunda turu geçerek Süper amatör Lig'e yükselmeyi başaran 9 takım daha belli oldu. 1. Amatör ligde gruplarından 2. sırada yer alan takımlar hafta sonu tarafsız sahada tek maç usulü eleme müsabakalarına çıktılar. 
Cumartesi ve Pazar günleri oynanan 9 maç sonunda şu sonuçlar alındı.
Yeşil Esenyurt - Hadımköy: 4-0
Kartalgücü- B.Çavuşbaşı: 1-0
Kanarya- Şehzadebaşı: 2-1
Küçükyalı Yelken- Yamanspor: 4-2 (Uzatmada)
Alibey- K.Çekmece İdman Yurdu: 1-2
Mahmutşevketpaşa- Gültepe: 0-0 (3-4 Penaltılarla)
Gültepe Özgençlik- Karadolap: 3-2 (Uzatmada)
Yeni Levent Konaklar- Barbaros: 1-3
Güngören- Hamidiye: 2-1
Bu sonuçların ardından önümüzdeki sezona Yeşil Esenyurt, Kartalgücü, Küçükyalı Yelken, Küçükçekmece İdman Yurdu, Gültepe, Gültepe Özgençlik, Barbaros ve Güngören önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig'de mücadele edecekler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.