HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

Süper Amatör Lig Klasman Grubu Fikstürü yarın çekiliyor.

Süper Amatör Lig Klasman Grubu Fikstürü yarın çekiliyor.
İstanbul Süper Amatör Lig grup müsabakaları tamamlandı.Gruplarında ilk 2 sırayı alan 20 takımın Bölgesel Amatör Lig'e yükselebilmek için mücadele edecekler.2016-17 sezonu Klasman Grubu'nun fikstür çekimi 7 Şubat Salı (yarın) Saat : 10.00'da Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleşecek.

İstanbul Süper Amatör Ligi'nde gruplarında ilk ikiye giren toplam 20 takım 10'at takımdan oluşan top iki ayrı grupta yer alacaklar. Daha önce belirlenen statü gereği iki grupta yer alan takımlar şu şekilde gerçekleşti.

A Grubu
1. Grup Birincisi Davutpaşaspor
2. Grup Birincisi Küçükköyspor
3. Grup Birincisi Paşabahçespor
4. Grup Birincisi İstanbul Güngörenspor
5. Grup Birincisi Kocasinanspor
6. Grup İkincisi Şile Yıldızspor
7. Grup İkincisi Kurtköyspor
8. Grup İkincisi Feriköyspor
9. Grup İkincisi Karabekirspor
10. Grup İkincisi Alibeyköyspor

B Grubu
6. Grup Birincisi İstanbulspor
7. Grup Birincisi Ortaköyspor
8. Grup Birincisi Beykozspor
9. Grup Birincisi Hasköyspor
10. Grup Birincisi Yeşilköyspor
1. Grup İkincisi Irmakspor
2. Grup İkincisi Bakırköyspor
3. Grup İkincisi Kuştepespor
4. Grup İkincisi Çıksalınspor
5. Grup İkincisi Beylikdüzüspor

Takımların Bölgesel Amatör lige hangi koşullarda çıkacağı ise sıra ile şöyle. 

* En az 3 takım BAL’a çıkacak. 
* BAL’dan direkt düşecek veya 3. Lig’e çıkacak İstanbul takımlarının sayısı BAL'a çıkan takım sayısını arttıracak.

ÖRNEK 1: BAL’a çıkacak takım sayısı 4, baraj oynayacak takım sayısı da 3 olursa; A ve B Klasman grubunu ilk iki sırada bitiren takımlar BAL’a yükselecek, A ve B Grubunu üçüncü sırada bitiren iki takıma ilave olarak grup dördüncüleri arasında yapılacak tek maç eleme sonucunda baraj oynayacak üçüncü takım belirlenecektir.

ÖRNEK 2: BAL’a çıkacak takım sayısı 3, baraj oynayacak takım sayısı 4 olursa; A ve B Grup birincileri direk BAL’a yükselecek, grup ikincileri arasında yapılacak tek maç eleme sonucunda BAL’a çıkacak üçüncü takım belli olacak, tek maç eleme sonucunda yenilen takım ve grup üçüncüleri baraj oynamaya hak kazanacak, baraj oynayacak dördüncü takım ise grup dördüncüleri arasında yapılacak tek maç eleme sonucunda belirlenecektir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.