HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

Süper Amatör Lig için Play Off eşleşmeleri belli oldu.

Süper Amatör Lig için Play Off eşleşmeleri belli oldu.
İstanbul 1. Amatör Ligin geçen hafta son bulması ile gruplarında ilk sırayı alan 18 takım Süper Amatör Lig vizesi almıştı. Gruplarında ikinci sırada yer alan takımların önümüzdeki hafta sonu birbirleri ile tek maç üzerinden yapacakları play Off müsabakası ile de Süper Amatör Lige çıkacak olan 9 takım belirlenecek.

Bugün 1. Amatör Lig . grup 2. sini belirlemek için oynanan baraj maçında sahadan 4-3 galibiyetle ayrılan Yeşil Esenyurt play off oynama hakkı kazanırken eşleşmelerde şu şekilde gerçekleşti.

Yeşilesenyurt- Hadımköy, 
Alibey- K.Çekmece İdman Yurdu, 
Güngören- Hamidiye, 
M.Şevketpaşa- Gültepe, 
Gültepe Özgençlik- Karadolap, 
Kanarya- Şehzadebaşı, 
Yeni Levent Konaklar- Barbaros, 
K.Y.Yelken- Yaman, 
Kartalgücü- Çavuşbaşı. 

Tek maç eleme usulü oynanacak karşılaşmalarda sahadan galibiyetle ayrılan takım Süper Amatör lige yükselecek. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.