HAZIRLIK MAÇLARI

20 Şubat 2017 Pazartesi

Sultangazispor salladı yıkamadıBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımı deplasmanda karşılaştığı Çorluspor1947 karşısında iki kez öne geçmesine rağmen eski futbolcusu Serdal Öz'ün golü ile galibiyetten oldu.
Müsabakaya yoğun ilgi vardı.Evsahibi takım taraftarı kendisine ayrılan yerleri full doldururken kareografilerle takımlarını desteklediler.Sultangazispor takımı taraftarı yaklaşık iki yüz kişilik koro ile doksan dakika takımları lehine tezahuratlarda bulundular.


Zirve adayı sarı kırmızılı takım karşısında inanılmaz bir direnç ve mükemmele yakın bir futbol ortaya koyan Sultangazispor takımı Ebubekir ile öne geçmesine rağmen Erkan'nın golüne engel olamayınca devre arasına beraberlikle girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında Vahap ile öne geçmesine rağmen bu kez eski sporcusu Serdal Öz bu kez golü Sultangazispor filelerine gönderince doksan dakikanın skoru belli oldu.


Müsabaka sonunda deplasmanda alınan bir puandan çok kaçırılan galibiyetin üzüntüsünün yaşandığı Sultangazispor cephesinde bu yarışta bende varım duruşunun sergilenmesi taraflı tarafsız tüm sporseverler tarafından takdirle karşılandı.


Sarı kırmızılı cephede ise çok önemli iki puanın kaybı büyük üzüntü yarattı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.