HAZIRLIK MAÇLARI

9 Şubat 2017 Perşembe

Sultangazispor Liderliğe Ortak Oldu !

Sultangazispor Liderliğe Ortak Oldu !
İstanbul U14/A Klasmanı 7. Grupta mücadele eden Sultangazispor sahasında grubun lideri Haliçspor’u konuk etti. İlk yarısını 1-0 önde kapatan ev sahibi ekip Sultangazispor karşılaşmayı da 3-0 yenerek liderliğe ortak oldu.


İstanbul U14/A Klasmanı 7. Grupta mücadele eden Sultangazispor, Cebeci Spor Kompleksi’nde grup lideri Haliçspor’u konuk etti. Ev sahibi ekip Sultangazispor muhteşem bir performans sergileyerek rakibini 3-0 mağlup etti ve liderliğe ortak oldu.

Cebeci Spor Kompleksi’nde oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan ev sahibi ekip Sultangazispor rakibinin üstünde yoğun bir baskı kurarak oyunu rakip yarı alana yıkmayı başardı. İlk yarıda etkili bir performans sergileyen Sultangazispor, Onur’un kaydettiği golle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.

İkinci yarıya baskılı başlayan konuk ekip Haliçspor, ikinci yarının ilk 15 dakikalık bölümünde bulduğu bir çok gol pozisyonundan yararlanamadı. Sultangazispor kalecisi muhteşem bir performans sergileyerek rakibine geçit vermedi.

Sultangazispor farkı arttırmak için baskı kurarken Onur attığı muhteşem gol ile takımını 2-0 öne geçirdi. Karşılaşmanın son dakikalarında Sultangazispor’da sahneye Alpay çıktı. Alpay attığı golle karşılaşmanın skorunu da belirlemiş oldu.

Serdar Ayaz yönetiminde ki U-14 Sultangazispor, evinde lideri 3-0’lık net bir skorla mağlup ederek puanını 18’e çıkardı ve liderliğe ortak oldu. Zorlu karşılaşmayı Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz, Sultangazispor A Takım Antrenörü Erdoğan Eryılmaz ve çok sayıda taraftar yakından takip etti.

HABER / FOTOĞRAF: MUSTAFA YILMAZ
sultangaziajans.com

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.