HAZIRLIK MAÇLARI

26 Şubat 2017 Pazar

Sultangazispor adım adım 3.Lige yürüyor


Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizdenSultangazispor takımı evinde oynadığı müsabakada Çayırovaspor takımını ağırladı.
Müsabakaya Sultangazispor taraftarının yoğun desteği altında başladı.Doksan dakikanın tamamında golü arzulayan ve pozitif bir futbol ortaya koyan Sultangazispor takımı ilk kırkbeş dakikada beklediği golü bulamadığı gibi Oğulcan'ın golüne engel olamayınca soyunma odasına 0-1 mağlup girdi.


Müsabakanın ikinci yarısında taraftarının yoğun desteğini de arkasına alarak açık bir futbol ortaya koyan Sultangazispor takımı  80.dakikada önce Vahap,83.dakikada da penaltıdan Ebubekir'in golleri ile zorlu Çayırova engelini 2-1 geçmesini bildi.Bir maç eksiği ile Liderin dört puan gerisinde yer alıyor.Bundan sonra oynayacağı tüm müsabakaları kazandığı takdirde Sultangazispor takımı Ligi zirvede bitirecek.Üç puana ulaşan temsilcimiz zirvedeki rakipleri Ergenevelimeşe ve Çorluspor1947 takımlarının puan kayıplarıyla sevinci bir kat daha fazlalaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.