HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

SÖĞÜTLÜÇEŞME TRANSFERE DEVAM EDİYOR

SÖĞÜTLÜÇEŞME TRANSFERE DEVAM EDİYOR
İstanbul 2.Amatör Ligde şampiyonluk için güçlü takım kurmayı amaçlayan Küçükçekmece Söğütlüçeşmespor 2016-2017 Futbol sezonuna işi sıkı tutuyor.
Dış transferde Bayrampaşspor-Gökhay, Albayrakspor-Orhan ve Küçükpazarspor' dan Fatih Kurular ile anlşamaya varan kırmızı -beyazlıların Başkanlık makamında transferleri gerçekleştiren futbolcuların imza törenine kulüp Başkanı Mevlüt Özdek, Hedeflerinin yeni transfer ettikleri futbolcularla başarıyı yakalamak olduğunu belirten başkan Özdek, Geçtiğimiz yıl büyük bir hayal kırıklığı yaşadıklarını aynı hataya bir daha düşmemek adına işi başından sıkı tutarak adımlarımızı ona göre atıyoruz.Ben çok fazla konuşmayı doğru bulmuyorum. Konuşmak yerine bir şeyler yapmak her zaman ilkem olmuştur. Ben hedef olarak şampiyon olacağım demiyorum. Transferler konusuna gelince, elbette transferler devam edecektir. Hocamız Ercan Yardak ne istiyorsa onun verdiği direktifler doğrultusunda transferlerimizi gerçekleştireceğiz, Mevlüt Özdek, Centilmenlik konusuna değindi.

Futbolculara seslenen Özdek, ”Benim sizden birkaç ricam olacak. Lütfen centilmen bir oyun sergileyin. Dostluk ve kardeşlik havasında sahaya çıkın. Herkes bu çocuklar Söğütlüçeşmespor’ da oynuyor desin. Sizin gibi genç arkadaşlarla birlikte olmak beni çok mutlu ediyor.


Ben bu kulüpte futbol oynadım, yöneticilik yaptım derken Kulüp Başkanı oldum. Her zaman hepinizden hocanıza ve yöneticilerinize, arkadaşlarınıza ve en önemlisi kendinize saygılı davranmanızı isterim. Sizler efendiliğinizi ve kulübe olan bağlılığınızı ortaya koyduktan sonra yükselmeniz de hiçbir engel yoktur” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.