HAZIRLIK MAÇLARI

17 Şubat 2017 Cuma

SÖĞÜTLÜÇEŞME TRANSFERDE ATAĞA KALKTI.

SÖĞÜTLÜÇEŞME TRANSFERDE ATAĞA KALKTI.
Amatör 2.Küme ekiplerinden Söğütlüçeşmespor iç ve dış transferde atağa kalkarak istediği futbolcuarı kadrosuna kattığı öğrenildi.

İlk olarak iç transfer de çalışmalarını yoğunlaştıran Söğütlüçeşme Yönetimi, teknik direktör Ercan Yerdak’ın raporları doğrultusunda altyapıdan yetişip geçtiğimiz sezon A takımda forma giyen İlker Öz’ün yanısıra U 17 takımında forma giyen Kaan Servet, Salih ve Umut’un sözleşmelerini bir sezon daha uzattığı belirtildi.
Dış transerde de hızlı hareket eden ve yetenekli oyuncuları bir bir kadrosuna katan  K üçük Çekmece temsilcisi geçtiğimiz sezon Taksimspor’da forma giyen Emre Topkapı’yı kadrosuna kattı. Akşam yapılan antrenmana katılan deneyimli orta saha oyuncusu yeni takım arkadaşlarıyla tanıştı. Antrenmanda oldukça istekli ve arzulu çalışan Emre Topkapı’nın takım arkadaşlarıyla çabuk uyum sağladığı gözlendi. Kulüp Başkanı Mevlüt Özdek’in de yeni transferiyle yakından ilgilendiği kaydedildi.

K.Çekmece temsilcisi geçtiğimiz sezon GOP YeniköysporUn gol ayakları  Uğurtan ve Raşit'i de renklerine bağladı. Akşam saatlerinde yapılan antrenmana çıkan tecrübeli oyuncuların  uyumuda dikkat çekti.
Son Bomba Kasımpaşa'dan
Yönetimin, Kasımpaşaspor yönetimiyle olan ikili ilişkilerini kullanarak geleceğin yıldızı olarak gösterilen genç yeteneği sezon sonunda geri verilmek üzere kiralık olarak renklerine bağladı. 2001 doğumlu genç yeteneğin transferi amatör futbol camiasında büyük yankı yarattı.
Teknik direktör Ercan Yerdak’ın genç oyuncuyu bu sezon işleyerek Kasımpaşaspor’a daha hazır halde göndermek istediği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.