HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK'DE ALTIN VURUŞ İLE 3 PUAN ÇIKARDI.

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK'DE ALTIN VURUŞ İLE 3 PUAN ÇIKARDI.
Söğütlüçeşme Birlikspor İFAspor sahasında oynanan maçta Öz Alibeyköyspor'u Uğurcanın attığı tek gole ile 1-0 mağlup etti.

İstanbul U-16/A Gençler ligi 8.Grupta ligin 3.Haftası Söğütlüçeşme Birlikspor ile Öz Alibeyköyspor takımları karşı karşıya geldiler. Çağrı Yıldırım, Özer Acun ve Cemal Nair hakem üçlüsünün yönettiği müsabaka karşılıklı ataklar geliştirdiyseler de ev sahibi Söğütlüçeşme Birlikspor Uğurcan’ın attığı golle sahadan 1-0 üstün ayrılırken hem ilk galibiyetliği hem de üç puanı alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.