HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK DÖRTE DÖRT YAPTI.

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK DÖRTE DÖRT YAPTI.
Söğütlüçşeme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir yaptığı açıklamada; “U-14/A Gençler Ligi 2016/2017 Sezonunda 4hafta geride kaldı. U-14 Genç takımımız son 4 maçta 4 galibiyet alarak 12 puan topladı. Farklı kazanılan maçlarda her maçta biraz daha iyi futbol oynadı ve büyük bir çıkış yakaladı.


Geride kalan son 4 maçta Cevat Köprübaşı 3-1,Feriköyspor 0-2,Özalibeyköyspor 1-3 ve son olarak kendi sahamızda Alibeyköyspor takımını 5-0 yenerek üst üste 4.galibiyetini elde ederek grupta 1.sırada yer almaktadır.

Demir, Yönetim Kurulu olarak genç takımımızın almış olduğu farklı galibiyetlerden dolayı oynadığımız maçları farklı kazanarak camiamızı mutlu eden teknik kadro ve futbolcularımızı tebrik ediyorum dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.