HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

SİVAS KOYULHİSAR İÇESİ FUTBOL TURNUVASI KODEF CUP HEYECANI BAŞLIYOR...

Sivas Koyulhisar İlçesi Köy takımlarının futbol turnuvasında buluştuğu organizasyona büyük ilgi var.Dernek başkanı H.Ömer Coşkun önderliğinde bu yılki turnuvada gençlerin daha çok yer alacağı ve bu tarz organizasyonlarla birlik bütünlüğün sağlandığını ve gelecek adına da kültürlerinin yaşatılması amaçlandığını söyleyen Sivas Koyulhisar İlçesi dernek başkanı H.Ömer Coşkun ellerinden gelenin en iyisini yapmayı amaçladığını söyledi.
Aşağıkale köy takımıda şimdiden çalışmalarına başlamış durumda.Genç ve dinamik bir kadrouya sahip olduklarını söyleyen Aşağıkaleliler teknik direktörler Durmuş Aslan ve Tuna Celep'le bu yıl şampiyonluk yaşamak istiyor.Güzel bir turnuva izlemeyi ve her takımın da güzel anılarla  ayrılacağı bir turnuva olmasını dileriz.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.