HAZIRLIK MAÇLARI

6 Şubat 2017 Pazartesi

Şirintepe Seriye Devam Ediyor.

Şirintepe Seriye Devam Ediyor.
U16/B ligi 10. grupta lider durumda bulunan Şirintepe 5. hafta müsabakasında Küçük Çekmece Bld. Yeşilova Kemal Aktaş Stadında Yenş Ufukspor'la karşılaştı. Karşılaşmayı Muhammet Oğulcan Malkoç, Fırat Alper ve Muharrem Mert Karakaş hakem üçlüsü yönetti.


Sezona Şampiyonluk parolası ile başlayan Kağıthane temsilcisi Şirintepe Spor, deplasmanda karşılaştığı Yenı Ufukspor karşısında sahadan 4-0 galiviyetle ayrılarak 5 maçta 5 galibiyetle puanını 15'e çıkardı. 
Karşılaşma boyunca rakibine oranla daha üstün futbol sergileyen ve girdiği gol pozisyonlarını değerlendiren misafir takım Şirintepespor karşılamayı 4-0 gibi farklı skorla kazanarak puanını 15'e çıkardı ve liderliğini devam ettirdi.
Şirintepe Spor'a galibiyeti getiren goller Ferhat Urgan (2), Muhammed İşbara ve Sedat Uyar'dan geldi.


Yeni Ufukspor: Ekrem, Mert, Yusuf, Ahmet Bilge, Ömer, Hüseyin, Cebrail, Ahmet Tolga, Ahmet Altın, Eren, Mustafa, Caner.

Şirintepespor: Muhittin, Muhammet, Umutcan, Salih, Umut Caner, Salih, Oğuz, Ferhat, Kadir, Sedat, Ömer, Serhat, Diyarcan, Tayfun, Semih, Muhammet Yılmaz, Volkan, Muhammed İşbara.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.