HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

SİLİVRİSPOR’DA SEYHAN DÖNEMİ

SİLİVRİSPOR’DA SEYHAN DÖNEMİ
TFF 3.Lig 2.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Silivrispor’da teknik direktör Sertan Güriz’le yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük koltuğuna Fahrettin Seyhan getirildi.

Son olarak sezon başında Tire 1922’yi çalıştırarak sezon ortasında yolları ayıran Seyhan bugün resmi sözleşmeye imza attı. Dün akşam Güriz’le yolları ayırma kararı alan, bugün de genç çalıştırıcıyla yolları resmen ayıran Mavi Kırmızılı yönetim sezon sonuna kadar Seyhan’la anlaşarak teknik direktör arayışlarına son noktayı koydu. İmza sonrası bir açıklamada bulunan kulüp başkanı Ümit Kalko, “Geçmişte aynı grupta mücadele ettiğimiz Anadolu Üsküdar takımını şampiyon yapan Fahrettin Seyhan ile anlaşmaya vardık. Yeni hocamız camiaya hayırlı olsun. Sezon başında ne hedef koyduysak aynı hedef doğrultusunda yeni hocamızla birlikte yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.