HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

SİLİVRİSPOR’DA GÜRİZ DEVRİ KAPANDI

SİLİVRİSPOR’DA GÜRİZ DEVRİ KAPANDI
TFF 3.Lig 2.Grupta mücadele eden Silivrispor’da ikinci yarıda arka arkaya alınan kötü sonuçların ardından yönetimin dün akşam yapılan toplantı sonrasında teknik direktör Sertan Güriz’in sözleşmesini feshetme kararı aldığı belirtildi.

Yönetimin toplantı sonrası teknik direktör Sertan Güriz’le de bir araya gelerek kararı tebliğ ettiği, sözleşmenin de feshedileceği ifade edildi. Yönetimin ikinci yarının ilk 4 haftasında alınan 3 beraberlik ve 1 mağlubiyetin faturasını Güriz’e kestiği, yeni teknik direktör arayışlarının da hız kazandığı ifade edildi. Yönetimin ikinci yarıya 3 puan farkla lider giren takımın arka arkaya gelen puan kayıpları ile birlikte sıralamada gerilemesini, rakiplerinin ise kazanarak üstlerine çıkmasını masaya yatırarak ayrılık kararı verdiği elimize ulaşan duyumlar arasında. Bu arada ayrılık sonrası kulüp başkanı Ümit Kalko’nun da Güriz’le bir görüşme yaparak bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek antrenörlük kariyerinde başarılar dilediği ifade edildi. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan kulüp başkanı Kalko “Sertan Hocamızla yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Bu zamana kadar kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederim. Bundan sonra çalıştıracağı kulüplerde başarılar diliyorum. Yeni hocamız en kısa zamanda camiamıza tanıtılacaktır.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.