HAZIRLIK MAÇLARI

20 Şubat 2017 Pazartesi

Selimiye’den Zirve Hesapları

Selimiye’den Zirve Hesapları
U16/A Ligi 16. Grup’ta Selimiyespor, deplasmanda Taçspor karşısında aldığı galibiyetle şampiyonluk iddiasının içinde kalacağını gösterdi.

İstanbul U16 ligi 16. grupta şampiyonluk yarışı dört takım arasında kıyasıya devam ediyor. Grubun tek yenilgisiz takımı olan Selimiyespor sezon başında üst üste aldığı beraberlikler sonrasında başladığı galibiyet serisine Taçspor önünde de devam etti.
Gülsuyu Asım Kara Stadı'nda Taç Spor'un konuğu olan Selimiye karşılaşmayı Yusuf Aydın'ın attığı golle 1:0 kazanırken hanesine de 3 puanı yazdırdı. Bu galibiyetle 7. hafta sonunda puanını 15'e yükselten Selimiye, 16 puanlı iki takım olan Pendik Güllübağı ve Dolayoba'nın ardından zirve takibini sürdürdü.

7. Hafta Toplu Sonuçlar 
ORTAÇEŞME 1-2 K.BULVARSPOR
SARIGAZİ 1-0 CEVİZLİ ANADOLU
TAÇSPOR 0-1 SELİMİYE

PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 0-1 DOLAYOBAHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.