HAZIRLIK MAÇLARI

25 Şubat 2017 Cumartesi

Selimiye Galibiyete Devam

16/A Ligi 16. Grup’ta zirve takibini sürdüren Selimiyespor, ikinci devrenin ilk maçında, ligin alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren ekibi Ortaçeşme’yi deplasmanda 1:0 mağlup etti. 

Selimiye’nin golü, son haftaların formda ismi Yusuf Talha Aydın’dan geldi.  19 puanla ilk iki sırayı paylaşan Pendik Güllübağı ve Dolayoba'nın galibiyetle kapattığı haftada zirve yarışı heyecanını korumaya devam etti. Zirve ile arasındaki 1 puanlık farkı kapatmak isteyen Selimiye cumartesi saat 12:30’da evinde Dolayoba’yı ağırlayacak. 

8. hafta sonunda oluşan puan durumu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.