HAZIRLIK MAÇLARI

25 Şubat 2017 Cumartesi

Selimiye Emin Adımlarla!

16/A Ligi 16. Grup'un zirve mücadelesi veren üç takımından ikisi olan Selimiye ve Dolayoba arasında geçen 9. haftanın çekişmeli karşılaşmasında gülen taraf 3-2'lik skorla Selimiye oldu.

Lider Pendik Güllübağlar ile aynı puana sahip Dolayoba, ikinci devrenin ikinci maçında hemen bir puanlık fark ile  takibini sürdüren Selimiye deplasmanına konuk oldu. Kıyasıya mücadele ile geçen maçta Selimiye 2-0'lık üstünlüğü yakalamasına rağmen Dolayoba skoru 2-2'ye getirmeyi başardı. Maçın skorunu belirleyen gol ise yine Selimiye'den geldi. Gol yükünün önemli kısmını çeken Yusuf Talha Aydın bu maçta da gol atmayı başardı. Selimiye'nin diğer golleri ise Cenker Coşkun ve Ege Günkaya'dan geldi. Dolayoba aldığı mağlubiyetle ikinci sıradaki yerini 21 puana ulaşan Selimiye'ye teslim etmiş oldu. Grup lideri Pendik Güllübağlar'ın da Kartal Bulvar karşısında 2-0 galip gelmesi ve 22 puana ulaşmasıyla, ilk sıra değişmedi. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.