HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

SEFAKÖYSPOR SON DAKİKADA YIKILDI.

SEFAKÖYSPOR SON DAKİKADA YIKILDI.
Sefaköyspor 0-1 Bayrampaşa Teknikspor 
U-16 /B Gençler ligi 7.Grupta şampiyonluk yarışı veren Sefaköyspor ile Bayrampaşa Teknikspor takımları 7. Hafta müsabakasında karşı karşıya geldiler. Sefaköy Kartal sahasında oynanan günün önemli maçını Tolga Sutcan, Ahmet Yücetürk ve Nurhan Kabakçı hakem üçlüsü yönetti.


Her iki takımda maçın başından sonuna kadar zevkli ve heyecanlı geçen karşılaşmada misafir takım Bayrampaşa Teknikspor 80.Dakikada Kani Can'ın attığı golle günün önemli kaçını kazanarak şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın mutluluğunu yaşadı.
Bayrampaşa Teknikspor'un galip gelmesinin ardından Bayrampaşa Teknikspor 18,Sefaköyspor 18 ve Başakşehir Kartalspor takımlar 18 puanla zirveyi paylaştılar.
Sefaköyspor: Ömer Faruk, Yasin, Samet, Ömer, Hakan, Fatih, Aşkın, Ahmet, Orcun, Enes, Mehmet, Uğurcan, Oğuz, Hamza, Emirhan, Doğukan
Bayrampaşa Teknikspor: Arifhan, Nuri, Kerem, Berat, Fatih, Salih, Cihad, Mehmet Kaya, Eren, Kadir, Abdulsamet, Mehmet Olgun, Talha, Arben, Umutcan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.