HAZIRLIK MAÇLARI

26 Şubat 2017 Pazar

Şampiyon SULTANTEPE...

Şampiyon SULTANTEPE...
İstanbul Küçük Bayanlar Hentbol Ligi'nin son karşılaşması final niteliğinde bir müsabakaya sahne oldu. İstanbul'u Bölgesel Lig'de temsil edecek olan takımı hemde grubun şampiyonunu belirleyecek grup müsabakalarının son maçında, ilk iki sırada yer alan Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü ile Sultantepe Spor Kulübü Maltepe Spor Kompleksi'nde karşı karşıya geldi.


Maç öncesi 14 puanla ikinci sırada yer alan Sultantepe sahadan 23-18 galibiyetle ayrılırken aynı zamanda grup şampiyonluğunu Bölgesel lig finallerine direk katılma hakkını da kazanan takım oldu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.