HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

SALİM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR’DE

SALİM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR’DE
İstanbul Süper Amatör Küme ekiplerinden Başakşehirspor, alt yapılarda ve A takımında bu sezon yakaladığı başarıyı futbolcularını üst liglere göndererek de gösteriyor. Başakşehir A takım ve U19 takımında forma giyen Salim Farsak Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir’e transfer oldu.

Medipol Başakşehir teknik heyetinin uzun süredir yakından takip ettiği genç önlibero attığı imza ile resmen Medipol Başakşehirsporlu oldu. Ortasahada oyunun iki yönünü de oynayabilen genç oyuncunun Medipol Başakşehir’de öncelikli olarak U 21 takımında forma giyeceği, burada göstereceği performansa göre de önümüzdeki sezon profesyonel yapılacağı ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.