HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

Sağmalcılar Lige Hızlı Başladı.

Sağmalcılar Lige Hızlı Başladı.
İstanbul Amatör liglerinin çiçeği burnunda kulüplerinden Sağmalcılar Spor resmi lig tarihinin ilk maçında Yıldıztabya Stadı'nda Fatih Spor ile karşı karşıya geldi.
Sağmalcılar Spor Kulübü tarihinin ilk resmi maçında rakibi Fatih Spor karşısında adeta gol oldu yağdı.
Rakibi Fatihspor karşısında her iki yarıda da ortaya koyduğu performansla üstünlüğünü kabul ettiren Sağmalcılar iki yarıda bulduğu altışar golle sahadan 12-0 'lık galibiyetle ayrılmayı başardı. 
Karşılaşmayı Kemal Küçükuysal, Uğur Bilsel, Zekeriya Öztürk hakem üçlüsü yönetti. Sağmalcılar takımı sahada şu kadro ile yer aldı. Eren Toprak, Mustafa Yanova, Enes Oğuzhan, Sezer Muriç, Sezer Güler, Zafer Ergin, Umutcan Bülbül, Yunus Keklik, Suat Vatansever, Muhammet Sefa Tanık, Serkan Keklik. Görev bekleyen diğer sporcular ise şu şekilde sıralandı. Eren Akkuş, Özkan Yaman, Tacettin Tapar, Süleyman Sülün, Turgay Putur, Sezer Varım, Volkan Yaman.
Kulüp tarihinin ve sezonun ilk karşılaşmasında Fatih Spor karşısında Yunus Keklik rakip kaleye gönderdiği 5 gol ile yıldızlaşırken, Bu futbolcuyu 2 golle Tacettin Tapar takip etti. Diğer goller ise Mustafa Yanova, Sezer Muriç, Suat Vatansever, Umut Bülbül ve Süleyman Sülün'den geldi
Sağmalcılar : 12 - Fatih : 0
Maç sonrasında Amatörün Dünyası'na kulüp adına açıklama yapan Mehmet Özdemir, "Sezona farklı bir skorla başlamak bizi memnun etti. Ancak öncelikli hedefimiz kurumsal olmak. Daha sonra başarının geleceğini düşünüyoruz. Şuan 22 kişilik geniş bir kadroya sahibiz. Hepsi çok değerli ve yetenekli arkadaşlar. Evet kulübümüz yeni kuruldu. Amacımız gençlerimize spor yaptırırken, bunun yanında kötü alışkanlıklardan uzak tutarak topluma yararlı insanlar olarak gelişmelerini sağlamak. Bunun içinde emeği geçen herkese teşekküğr ediyoruz." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.