HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

Renkdaş Kulüplerlerin Mücadelesi Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda

Renkdaş Kulüplerlerin Mücadelesi Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda
Süper Amatör lige çıkma mücadelesi veren Şişli Temsilcisi Mahmut Şevket Paşa ile Kağıthane temsilcisi Gültepe Spor hafta sonu oynayacakları play off maçı öncesinde birbirlerine şans dilediler.

İki takımında birbirlerine eşit güce sahip olduğunu belirten yöneticiler maç öncesi Amatörün Dünyası'na açıklama yaptılar Mahmut Şevket Paşa yöneticisi Sinan Çil "Öncelikle centilmence geçsin. Buraya kadar emek harcadık. Bizde harcadık Gültepe'de harcadı. Öncelikle centilmence, dostça bir maç olmasını diliyoruz." dedi.
Gültepe Spor Kulübü adına açıklama yapan Ahmet Altıntaş "Biz maç da bir sıkıntı olacağını düşünmüyoruz. Tek maçların gerginliği her zaman iki takım içinde olmuştur. Bizler komşu kulüpleriz. Bir çok ortak dostumuz, arkadaşımız var. Orada maçı birlikte izleyecekler. Sıkıntılı geçeceğini zannetmiyorum. Kardeşçe bir maç olacağını düşünüyorum. İki takım içinde hayırlısı olan olsun." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.