HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

Play-Off takımlar Burak Aslanın Peşinde.

Play-Off takımlar Burak Aslanın Peşinde.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kadırgaspor'da oynadığı güzel futbolla attığı gollerle takımını sırtlayan genç futbolcu Burak Aslan'a Play-Off oynayacak takımlardan teklif yağıyor.

Burak Aslan 1997 Doğumlu forvet arkası oynayan gen futbolcu Kadırgasporda göstermiş olduğu performans yanı sıra bu sezon attığı gollerle Bordo-Mavili takıma hayat verdi. 
2009 Yılında Zeytinburnu Damlaspor Altyapısında futbola başlayan Burak Aslan,Selvispor, Eyüpspor ve bu sezon Kadırgaspor takımının formasını giyerek oynadığı maçlarda atığı gollerle 2016-2017 Futbol sezonunda Kadırgaspor başarılı futbol ortaya koyan Burak Aslan,Süper Amatör lig Play-Off oynayacak takımlardan ciddi anlamada teklifler geldiği gelen teklifleri çok iyi
değerlendirip kararımı vereceğim dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.