HAZIRLIK MAÇLARI

2 Şubat 2017 Perşembe

PAŞABAHÇESPOR ÇETİN NALBANTOĞLU GÖREVİNDEN AYRILDI

PAŞABAHÇESPOR ÇETİN NALBANTOĞLU GÖREVİNDEN AYRILDI.

Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubuna kalan iki takımından biri olan Paşabahçespor’da da şok bir teknik kadro değişimine gidildi. Sezon başında göreve gelen Metin Akçiçek’in görevinden ayrılmasının ardından çalıştırmakta olduğu Altyapı Takımlarından A Takım Teknik Sorumluluğuna getirilen Çetin Nalbantoğlu ile Yardımcısı Bülent Cömert, Yeşil-Kırmızılı ekip yönetimi ile yaptıkları görüşmenin ardından görevlerinden ayrıldılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.