HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

ÖZYARIMBURGAZSPOR U-14 TAKIMI 5-2 GALİP.

ÖZYARIMBURGAZSPOR U-14 TAKIMI 5-2 GALİP.
İstanbul U-14/B Gençlere ligi 9.Grupta Küçükçekmece Özyarımburgazspor Halkalı Etap Stadın da ağırladığı Mecidiyeköy Tayfunspor'u 5-2 mağlup etti.


Ligin 10.Haftası Halkalı Etap Stadın da Özyarımburgazspor ile Mecidiyeköy Tayfunspor U-14 takımları karşı karşıya geldiler. Tolga Bahçacının yönettiği karşılaşmaya her iki takımda üç puan parolası ile sahaya çıktılar.
Karşılaşma boyunca üstün futbol oynayan ev sahibi Özyarımburgazspor M.Ali (3),Baki ve Gökdeniz sarı kırmızlıların gollerini atarken misafir takım Mecidiyeköy Tayfunspor’dan Emir ve Hasan Ali takımlarının gollerini atan futbolcular oldular. Karşılaşmayı 5-2 kazanan ev sahibi Özyarımburgazspor üç puanı alan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.