HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

Özen ve Şahin Ereğlispor’da

Özen ve Şahin Ereğlispor’da
Ereğlispor İstanbul süper amatör ligden iki futbolcu transfer etti.

İstanbul Dikilitaşspor'da oynayan Bölgesel Amatör Lig ve 3. Lig tecrübelerine sahip  1993 doğumlu Stoper mevkiinde oynayan Arif Özen, 1996 doğumlu sağbek ve orta saha mevkiinde oynayan Yasin Şahin'i transfer etti. İki transferin hafta başından beri takımla idmanlara çıktığı lisansların yetişmesi halinde ligin 14. Haftasında hazır olmaları halinde  kadroda yer alacakları öğrenildi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.