HAZIRLIK MAÇLARI

28 Şubat 2017 Salı

OVAYENİCE, ÇANTA’DAN KAÇAMADI

OVAYENİCE, ÇANTA’DAN KAÇAMADI: 2-2
Amatör 2.Küme 3.Grupta ilk haftanın galip iki takımını karşı karşıya getiren maçta Çantaköy ile Ovayenice’nin nefesleri kesen, kırmızı kartların damga vurduğu maçta gol düellosu 2-2 bitti.

 İsmet Akkaya yönetimindeki Ovayenice deplasmanda 2-0 öne geçtiği maçı 9 kişi tamamlarken ev sahibi Çanta arka arkaya bulduğu gollerle yenilginin ucundan döndü.


 Konuk Ovayenicespor’da tüm oyuncular son bölümünü 9 kişi oynadığı maçta iki kişilik mücadele etti.

Tam bir taktik savaşına sahne olan maçta ilk yarıda daha çok fiziksel bir mücadele izledik. Çantaköy ev sahibi olmasına rağmen yüzünü kaleye dönemedi. Ovayenicespor rakibinin topla buluştuğu bütün pozisyonlarda topun arkasına geçerek rakibinin yüzünü kendi kalesine çevirmesine izin vermedi.
 İlk yarı boyunca Çantaköy’ü kalesinden uzakta tutan konuk takım 45. dakikada Samet’in attığı golle de soyunma odasına 1-0 önde gitti. İkinci yarıya da iyi başlayan konuk takım 53. dakikada kaptan Çağatay’la bir gol daha bularak skoru 2-0 yaptı.

 İki farklı yenik duruma düştükten sonra tüm riskleri alan Çantaköyspor 76. dakikada Emre’nin golüyle farkı bire indirdi: 1-2. Golden sonra kırmızı kartlar havada uçuşmaya başladı.

 Konuk takım 77. dakikada Rıza, 86. dakikada da Görkem kırmızı kart görünce sahada 9 kişi kaldı. Çantaköyspor 88. dakikada Mete’nin attığı golle skoru belirledi: 2-2.

 Kalan sürede başka gol olmayınca takımlar puanları paylaşmak zorunda kaldı. 
MAÇ 25 DAKİKA GEÇ BAŞLADI
Bu arada maçtan önce çorap krizi yaşandı. Maçın hakemi Fatih Kömel iki takımın da aynı renkte çorapla sahaya çıktığını görünce ev sahibi ekipten farklı renk bir çorap giymesini istedi. Bu istek üzerine maç yaklaşık olarak 25 dakikalık bir gecikmeyle başladı.

 Ovayenicespor Teknik Direktörü İsmet Akkaya ve Yeşil Siyahlı yöneticilerin karşılaşmanın ev sahibi ekibin yedek çorap bulundurmamasından dolayı 25 dakikalık gecikme nedeniyle isyan ettiği, federasyondan yetkilileri arayarak da sitemde bulunduğu kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.