HAZIRLIK MAÇLARI

17 Şubat 2017 Cuma

OKTAY KURT CENNET BARBAROS'U ZİYARET ETTİ.

OKTAY KURT CENNET BARBAROS'U ZİYARET ETTİ.
Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Cennet Barbaros spor kulübünü ziyaret etti.


Cennet Barbaros spor kulüp Başkanı Tahsin Özgül ve Genel Kaptan Dursun Tokgöz tarafından karşılanan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt ve ekibi ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Küçükçekmece'ye yapılan sportif faaliyetler ile yatırımlar hakkında bilgiler verdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Cennet Barbaros spor kulüp Başkanı Tahsin Özgül, amaçlarının gençlerin hayatta bir duruşlarının olmasını sağlamak olduğunu belirterek aynı zamanda gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak olduğunu da dile getirdi. Ziyarette kulübün etkinlikleri hakkında bilgiler veren Özgül,Cennet Barbaros spor kulübün gelişmesi ve etkinliklerini daha faal bir şekilde yürütebilmeleri için destek istedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.