HAZIRLIK MAÇLARI

17 Şubat 2017 Cuma

NURÇELİKSPOR İLK YARI SONUÇA GİTTİ.

NURÇELİKSPOR İLK YARI SONUÇA GİTTİ.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Ligi'nde mücadele eden Akdeniz Nurçelikspor Kadın Futbol takımı, kendi sahasında Osmaniye Demirspor Kadın Futbol takımını 2-1’lik skorla yendi.

Akdeniz Nurçelik Spor'un golleri 6. dakika da penaltıdan ilayda ve 17. dakika da Fadime den gelirken, konuk ekibin tek golünü ise 36. dakika da Hanife kaydetti. İkinci yarıda her iki takımda gol yollarında etkisiz kalınca karşılaşma ilk yarıda atılan gollerle son buldu. 
AKDENİZ NURÇELİK SPOR: 2 - OSMANİYE DEMİRSPOR: 1
STAD: Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş
HAKEMLER: Fikret Seren Erdal, Ahmet Deliahmetoğlu, Gökhan Yıldız

AKDENİZ NURÇELİK SPOR: Ceyda Naz Zor, Fadime, İlayda, Miray, Buse, Pınar, Nazlı, Aslıhan, Gülşah, Elif Nur (59.DK Elif Keskin) ,Ceyda Karagözoğlu
YEDEKLER: Şeyma, Elif, Aslı, Yücel, Melis
TEKNİK SORUMLU: Nurcan Çelik

OSMANİYE DEMİRSPOR: Canan, Helin, Rahime, Nazlı, Bahar, Aslı, Rukiye, Hanife, Gözde, Çağla(80.Dk Buket),Betül
YEDEKLER: Bulet
TEKNİK SORUMLU: Mehmet Ali Çamsarı

GOLLER:6.Dk İlayda (p) ,17.Dk Fadime-Akdeniz Nurçelikspor,36.Dk Hanife-Osmaniye Demirspor

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.