HAZIRLIK MAÇLARI

5 Şubat 2017 Pazar

Merkezefendi'de Şafak Attı.

Merkezefendi'de Şafak Attı.
İstanbul Süper amatör Lig 3. grupta ligden düşen Kuruçeşme ve Yeşilpınar'ın ardından düşen 3. takımın belirlenmesi için Galata ile Merkezefendi, Bayrampaşa Belediye Stadı'nda baraj maçında karşı karşıya geldi.
On takımın yer aldığı 3. grupta ligi 20'şer puanla 7. ve 8. sırada tamamlayan iki takımın ligde karılaştıkları iki müsabakada 1-1 lik eşitlikle sonuçlanmıştı. İkili averajda birbirlerine üstünlük kuramayan iki takım tarafsız sahada tek maç üzerinden baraj maçı oynamak zorunda kalmıştı.
Merkezefendi karşılaşmaya etkili başladı. Zeytinburnu temsilcisi Fatih'in asistinde Şafak'ın vuruşu ile 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ilk yarısının son bölümlerinde Şafak bir kez daha sahneye çıktı ve kendisinin ve takımının ikinci golüne imza attı. 2-0Bu aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu.
İkinci yarıda iki takımda karşılıklı ataklarla kaleleri zorladılar. 64. dakikada Niyazi'nin Galata adına ağlarla buluşan golü farkı 1'e indirdi. 2-1
Kalesinde gördüğü golle geriye yaslanan Merkezefendi karşısında Galata daha fazla pozisyon bulmaya başladı. Ancak beklenen gol Merkezefendi'den geldi. 74. dakikada günü başarılı ismi Şafak 3. kez Galata ağlarını havalandırırken hem takımını ligde tuttu. Hemde maçın skorunu tayin etti.

Fotoğraflar için Melih Öztürk'e teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.