HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

Mehmet Yılmaz " Hakeden Kazansın"

1. amatör Lig 5. grupta Yedikule'nin ardından ikinci sırayı alan Güngören Spor ile 6. grupta Terazidere'nin ardından ikinci sırada yer alan Hamidiyespor kulüp yöneticileri hafta sonu oynayacakları play-off maçı öncesinde bir araya geldiler. 

Hamidiye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yılmaz Yetimoğlu "Hakeden kazansın. Hafta sonu iyi bir maç olsun" dedi.
Güngören Spor Kulübü 2. Başkanı Bülent Parlakkılıç "Spor kamuoyunun bildiği gibi şu an kulüp tesislerimiz ile ilgili olarak bir sukuntu içindeyiz. Kulüp binamız yıkılacak Valilikten 20 gün izin alabildik en fazla. Bu koşullarda Yönetim Kurulu olarak enerjimizin büyük bir kısmı o konu üzerine yoğunlaştı. Hafta sonu çıkıp maçımızı oynayacağız. Fair play çerçevesinde önce dostluğun kaabacağı bir maç olsun iki takım açısından da. Hamidiye Spor'a başarılar diliyoruz. " dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.