HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

Mehdi Sancak'a Anlamlı Son Veda

Mehdi Sancak'a Anlamlı Son Veda
İstanbul'un en eski sahalarından biri daha dün başlayan yıkım çalışmaları ile tarih sayfasında yerini aldı. 

Bir süredir yıkımı beklenen Mehdi Sancak Sahası dün sabah saatlerinde yüklenici firmanın iş makinelerine teslim oldu. 2 gündür sahayı çevreleyen tel duvarları indiren ve sökme çalışmalarını yürüten işçiler suni çim zemini sökme işlemlerine başlamamışlardı.Bu durumu fırsat olarak gören Seyrantepe Yeşilce Spor'lu futbolcular son kez antrenman yaparak yıllardır çalıştıkları ve iç saha maçlarını oynadıkları Mehdi Sancak Stadı'na veda ettiler.
İlk maçında Levent Spor karşısında iyi futbol sergileyen ve sahadan 4*1 lik galibiyetle ayrılan Seyrantepe Yeşilcespor, hafta sonu Şafak Spor ile deplasmanda karşılaşacak.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.