HAZIRLIK MAÇLARI

17 Şubat 2017 Cuma

Maltepespor Tarsus İdman Yurdu Maçının Hazırlıklarını Sürdürdü.

Maltepespor Tarsus İdman Yurdu Maçının Hazırlıklarını Sürdürdü.
Maltepespor takımı Diyarbekirspor galibiyeti sonrası 19 Şubat Pazar günü deplasmanda Tarsus İ.Y ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Gülsuyu Asım Kara stadında yaptığı antrenman ile sürdürdü.

Teknik sorumlu Şeref Özşan ve yardımcısı Murat Büyüköner yönetiminde gerçekleştirilen idmanda futbolcular ısınma ve  5×2 oyun sonrası dayanıklılık ve devamlılık ile top çalışması yaptılar.


Kaleciler de kaleci antrenörü Semih Ağra ile birlikte kaleci çalışması yaptılar.
Deplasmanda Orduspor ve içeride Diyarbekirspor galibiyetleri ile üst üste 2 maçı kazanan ve 6 puan alarak üst sıralara çıkışa geçen Maltepespor takımında moraller üst seviyede.

2 de 2 yapan takımda teknik ekip ve futbolcuların keyifleri yerinde olduğunu görüyoruz ancak henüz iş bitmiş değil.

Bu hafta sonu Tarsus İ.Y takımı ile oynanacak maç Maltepespor için çok önemli, Futbolcular asla gevşememeli, saha içinde  mücadelelerini sürdürerek kazanmaya devam etmeliler.

Tarsus İ.y takımının  hafife alınacak bir takım değil aksine üst sıralarda play off iddiasını sürdürmek isteyen iyi organize olan bir takım.

Maltepesporlu futbolcular eğer 2 de 2 yaptık düşüncesi ile rahatlık içine girerlerse Tarsus İ.Y maçını kazanmak  çok zor olur.

Gruptaki rakip  takımlar artık Maltepesporu son haftalarda aldığı galibiyetler nedeniyle çok önemsiyorlar ve hedef olarak görmeye başladılar.

Bu sebeple bundan sonra ligde oynanacak maçlar çok zor ve çekişmeli geçecektir.

Maltepespor teknik ekibi ve futbolcularının bunun bilincinde olduklarını ve ona göre hareket edeceklerini düşünüyorum.

Haber / Foto : Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.