HAZIRLIK MAÇLARI

24 Şubat 2017 Cuma

Maltepespor Maçlarını Taraftarsız Oynayacak.

Maltepespor Maçlarını Taraftarsız Oynayacak.
Maltepespor’un maçlarını oynadığı, ilçede resmi kutlama ve açık hava törenlerinin gerçekleştirdiği Hasan Polat Stadı’nın tribünleri deprem riski gerekçesi ile taraftara kapatıldı.
İlçe Spor Güvenlik Kurulu tarafından alınan kararla depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile kapatılan Maltepe Hasan Polat Stadı'nın yeniden taraftara açılması için Maltepe Spor bir kampanya çalışması başlattı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.