HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

Lider Bayburt Mola Vermiyor.

Lider Bayburt Mola Vermiyor.
İstanbul U-16/A Gençler Ligi 8.Grup lidere İstanbul Bayburtspor deplasmanda Söğütlüçeşme Birlikspor'u ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-1 yenerek liderliğini sürdürdü.


Ligin 5.Haftası İFAspor sahasında Söğütlüçeşme Birlikspor ile İstanbul Bayburtspor U-16 Takımları karşılaştı. Muzaffer Kurun, Yasin Bozkurt ve Aşkın Bingöl hakem üçlüsü yönetti. 
Karşılıklı ataklarla geçen maçın ilk yarısında her iki takımda girdiği gol pozisyonları gole çeviremeyince ilk yarı golsüz kapandı.

Mücadelenin ikinci yarısında rakibi üzerindeki baskıyı arttıran İstanbul Bayburtspor 55. dakikada Batuhan'ın ayağından golü buldu. Rakip Söğütlüçeşme Birlikspor takım bu golden sonra savunmada açıklar verince 60.Dakikada Talip bir kez daha fileleri havalandırdı ve durumu 2-0’a getirdi.
Maçın 70. Dakikasında İstanbul Bayburtspor Murat savunmanın yapmış olduğu hatasında yararlandı ve araya girerek topu ağlara yolladı farkı üç skoru da 3-0 yaptı.76.Dakikada ev sahibi Söğütlüçeşme Birlikspor takımının Mustafa maçta tek gollünü ve karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü attı skor 3-1 misafir takım İstanbul Bayburtspor üstülüğü ile sona erdi ve sarı Kırmızılı takım 5.Hafta sonunda liderliğini devam ettirmiş oldu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.