HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

Langa, Zekeriyaköy'ü 7 Bitirdi.

Langa, Zekeriyaköy'ü 7 Bitirdi.
İstanbul 2. Amatör Lig 19. grupta mücadele eden ve hedefini şampiyonluk olarak koyan Langa spor evinde konuk ettiği Zekeriyaköy karşısında sahadan farklı skorla ayrılmayı başardı. Karşılaşmayı Kutluhan Taşcı, Mehmet Akif Erdemir, Ahmet Kırlot hakem üçlüsü yönetti.

2. Amatör lig 1. hafta müsabakasında Namık Sevik Stadı'nda Langa Spor, Zekeriyaköy'ü ağırladı. İlk yarısı 1-0 ev sahibi takımın üstünlüğü ile geçilen karşılaşmanın sonunda Langa Spor sahadan 7-0 lık galibiyetle ayrılırken hedef olarak gösterdiği şampiyonluk yarışında da rakiplerine göz dağı vermiş oldu.
Her iki yarıda da rakibinden daha iyi bir oyun ortaya koyan Langaspor ilk yarıyı Enes'in golü ile 1-0 galibiyetle kapattı. İkinci yarıda Göktuğ'un penaltıdan takımına kazandırdığı golle farkı ikiye çıkaran Langaspor karşısında Zekeriyaköy'ün gardı iyice düştü. Arkasından da fark geldi. Karşılaşmada Furkan Enes Elmas oynadığı futbol ve 4 golle sahada yıldızlaştı. Karşılaşmanın diğer golleri Göktuğ Sayın, Onur Sancar ve Nihat Aktaş'dan geldi.
Karşılaşma sonrasında açıklama yapan Langaspor Teknik Direktörü Halil Erol "Sezonun ilk haftasında sahadan 3 puanla ayrılmak sevindi,rici bir olay. Ancak en önemlisi sahada her iki takım oyuncularının ve kenarda ise teknik yönetimin maç boyunca birbirlerine karşı göstermiş olduğu saygıdır. Rakibimiz çiçeklerle karşıladık. Onlara da sahada gösterdikleri, centilmence ve dostça yaklaşımları için teşekkür ederiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.